banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

SPECJALISTA DO SPRAW SERWISU TECHNICZNEGO EKSPOZYCJI

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

WOJEWÓDZKI DOM KULTURY

Adres

Stefana Okrzei 7, Rzeszów

Uzyskaj

Płaca

od 4 000 zł

Data rozpoczęcia

12.12.2022

Opis oferty

Miejsce pracy:
Podkarpackie Centrum Nauki Łukasiewicz w Jasionce
zakres obowiązków:
utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej eksponatów interaktywnych wystaw PCN,
rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania urządzeń
i systemów wchodzących w skład eksponatów interaktywnych wystaw PCN,
wykonywanie drobnych prac montażowych, elektrycznych i mechanicznych,
kontrola sprawności i stanu technicznego eksponatów zgodnie z harmonogramem,
konserwacja prewencyjna eksponatów,
identyfikowanie i usuwanie usterek,
udział w montażu nowych eksponatów na przestrzeni ekspozycyjnej,
prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej awarii i przeglądów według dokumentacji serwisowej eksponatów,
nadzór nad pracami firm zewnętrznych wykonujących prace serwisowe przy eksponatach.
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: wykształcenie wyższe i co najmniej rok stażu pracy lub wykształcenie średnie techniczne i co najmniej 3 lata stażu pracy, minimum rok pracy na podobnym stanowisku np. w utrzymaniu ruchu lub serwisie technicznym urządzeń mechanicznych lub sprzętu elektrycznego i informatycznego, kreatywność i dociekliwość w obszarze szeroko pojętej techniki, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń, znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office, uprawnienia SEP G1 do 1 kV w zakresie eksploatacji,
dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność, zdolność szybkiego uczenia, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista, gotowość do pracy w soboty i niedziele.
Dodatkowe atuty (mile widziane):
wiedza praktyczna z zakresu mechatroniki, automatyki, informatyki, mechaniki, elektryki, zainteresowania związane z techniką, automatyką, informatyką, modelarstwem, znajomość AUTOCAD i innych programów inżynierskich, uprawnienia G2 lub G3 w zakresie eksploatacji, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i kart katalogowych urządzeń.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych oraz dodatkowego ubezpieczenia grupowego,współpracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i kreatywnym zespole, szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji,przyjazne przyjęcie i dobry klimat od samego początku, pracę w nowoczesnym miejscu z sąsiedztwem lotniska, przystanków autobusowych oraz w wielu miejscach w regionie (w trakcie delegacji), ciekawą, pełną wyzwań pracę.
Klauzula informacyjna dla kandydatów:
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) informujemy, że:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, ul. Stefana Okrzei 7, 35-002 Rzeszów, tel. 17 8535257, e-mail: wdk@podkarpackie.pl.
2.Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: rodo@kulturapodkarpacka.pl.
3.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku wyrażenia stosownej zgody także do celów przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.). Pozostałe dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych, przetwarzane są na podstawie Pani/Pana zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
5.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji lub do dnia odwołania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje, nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia przekazania danych.
6.Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
7.Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
8.Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest warunkiem niezbędnym, aby wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne.
10.Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Zmianowość: dwie zmiany