banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. KSIĘGOWOŚCI

Wczoraj

Biuro Rachunkowe VECTOR Jarosław Kowalski

Hoża 12, Kielce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

od 3 490 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz


Opis oferty
wg potrzeb
Uprawnienia: dobra obsługa komputera, dobra organizacja pracy
Inne wymagania: Opis stanowiska pracy; Pomoc w prowadzeniu księgowości uproszczonej oraz ksiąg handlowych, rejestrów VAT, przygotowaniu list płac oraz deklaracji ZUS oraz pozostałej dokumentacji potrzebnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych aż do uzyskania samodzielności w tym zakresie.
Wymagania; Pracodawca poszukuje osób z wykształceniem: ekonomicznym charakteryzującym się znajomością zagadnień podatkowo - rachunkowych lub wyższym o kierunkach ścisłych pragnących podjąć się pracy w księgowości, pragnących nabyć doświadczenia w w/w zakresie oraz uzupełnić posiadaną wiedzę, pragnących się rozwijać w zakresie obsługi księgowo - podatkowej podmiotów gospodarczych. Oferujemy możliwość odbycia indywidualnych szkoleń w w/w zakresie. Umiejętność pracy w zespole, konieczna znajomość obsługi komputera - szczególnie w środowisku Office, dobra organizacji pracy, zwłaszcza pod presją czasu. Chęć ustawicznego samokształcenia w oparciu o materiały i szkolenia okresowe.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.