banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

MONTER KONSTRUKCJI Z UPRAWNIENIAMI MIG/MAG - KIELCE

Nadal szukamy

EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Peryferyjna 23, Kielce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

od 3 600 zł brutto

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz


Opis oferty

wg. stanowiska
Wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wymagania:
doświadczenie w montażu, umiejętność montażu na podst. rysunku technicznego, aktualny certyfikat spawalniczy (MIG/MAG), umiejętność obsługi palnika gazowego, obsługa elektronarzędzi typu : zakrętarka, wiertarka, szlifierka kątowa, szlifierka prosta, itp., dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany (6-14/14-22) od poniedziałku do piątku.
Opis stanowiska pracy:
sczepianie elementów stalowych (Praca w hali).
Mile widziane:
uprawnienia UDT do obsługi suwnicy z poziomu zero, umiejętność spawania.
Zapewniamy:
pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22,umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie z 40- letnim doświadczeniem,dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku,prywatną opiekę medyczną MEDICOVER oraz ubezpieczenie na życie,świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym),możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.
Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.