banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PROJEKTANT DS. WIZUALIZACJI ŁAZIENEK I WNĘTRZ

Mniej niż 2 tygodnie

RAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna

Adres

Jeremiego Wiśniowieckiego 123c, Nowy Sącz

Uzyskaj

Płaca

3 010 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Projektant ds. wizualizacji łazienek i wnętrz.

Zadania:
- przygotowywanie wizualizacji łazienek i wnętrz dla Klientów Salonu,
- wykonywanie wycen wizualizacji, realizacja zamówień w oparciu o przygotowywane wizualizacje,
- prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji,
- budowanie oraz utrzymanie relacji z klientami Salonu,
- aktywna obsługa klientów salonu.

Wymagania:
- znajomość zasad obsługi klienta,
- umiejętność pracy w zespole,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- znajomość programu CAD Decor (będzie dodatkowym atutem),
- wiedza z zakresu wizualizacji aranżacji pomieszczeń (będzie dodatkowym atutem).

Godziny pracy:
7:00-15:00
10:00-18:00
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: - znajomość zasad obsługi klienta,
Zmianowość: dwie zmiany