banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

PRACOWNIK FIZYCZNY DO PRACY NA OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH

Nadal szukamy

Firma

SERVIS SYSTEM Tomasz Sekret

Adres

Aleja Najświętszej Maryi Panny 31, Częstochowa

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

4 600 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Wykonywanie różnego typu prac budowlanych począwszy od prac ślusarskich do wykończeniowych (firma zajmuje się głównie instalacją automatyki przemysłowej i elektryki dla obiektów przemysłowych oraz pracami powiązanymi). Praca na terenie całego kraju, wyjazdy pięciodniowe, pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie oraz zapewnia posiłek regeneracyjny. Transport zapewniony prze pracodawcę. Najpierw kontakt tel. w celu umówienia spotkania. Mile widziani obywatele Ukrainy ale z podstawową znajomością języka polskiego.
Wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: osoby bez nałogów, z umiejętnościami obsługi elektronarzędzi i umiejętnością wykonywania prac manualnych
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.