banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

ZBROJARZ/OPERATOR MASZYN ZBROJARSKICH

Mniej niż tydzień

Firma

Megaterm Plus Sp. z o.o.

Adres

Skrajna 86, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

50 - 70 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Praca na hali produkcyjnej polegająca na obsłudze maszyn do mechanicznej obróbki stali zbrojeniowej tj. giętarki, gilotyny, prościarki, automaty do cięcia i gięcia stali zbrojeniowej .
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Zakres obowiązków: praca na hali produkcyjnej polegająca na obsłudze maszyn do mechanicznej obróbki stali zbrojeniowej tj. giętarki, gilotyny, prościarki, automaty do cięcia i gięcia stali zbrojeniowej . Posiadanie uprawnień na suwnice lub wózki widłowe będzie dodatkowym atutem/możliwość przyuczenia do zawodu. Praca w Niemczech.
Pracodawca zapewnia: stabilne i legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą na pełny etat z polskim pracodawcą, ubezpieczenie zdrowotne w oparciu o kartę EKUZ, bezpłatne zakwaterowanie i zameldowanie, bezpłatny dowóz do pracy z miejsca zakwaterowania, zwrot kosztów wyjazdu i zjazdu z kontraktu, możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia, bezpłatną odzież roboczą, praca pod nadzorem polskiego kierownictwa (pomoc językowa we wszelkich formalnościach (np. meldunek, bank, lekarz).
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Megaterm Plus Sp. z o.o.. z siedzibą w Kielcach (25-650 przy ul. Skrajna 86.)
Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.