banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

ASYSTENT/ASYSTENTKA RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO

2 dni

Firma

WARTOŚĆ.PL TOMASZ SZLOSEK

Adres

Józefa Ignacego Kraszewskiego 2, Rzeszów

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

01.07.2022

Opis oferty

Współpraca z zespołem biura, przygotowywanie projektów opracowań, analizy dokumentów prawnych i technicznych dotyczących nieruchomości, analizy transakcji obrotu nieruchomościami, zaawansowana praca na programach Ms-Office, pozyskiwanie danych w urzędach i instytucjach, konsultowanie proponowanych rozwiązań, prowadzenie grafiku spraw, praca na zasobach wiedzy i narzędziach firmy.
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Zatrudnimy absolwentka/absolwentkę kierunku geodezja i wycena nieruchomości lub osobę z doświadczeniem w wycenie nieruchomości albo osobę kształcącą się w tym kierunku.
Miejsce - biuro w centrum Rzeszowa, bogate doświadczenie firmy i indywidualne rozwiązania doskonalone od ponad 15 lat. Praca przy dużych projektach bazująca na zbiorach danych i dokumentach do wycen, z zaawansowanymi wyzwaniami merytorycznymi.
Od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności, konsekwencji i zaangażowania.
Wymagamy znajomości zagadnień związanych z nieruchomościami (ewidencja gruntów, mapy geodezyjne, księgi wieczyste, dokumenty planistyczne, inne dokumenty prawne i techniczne dot. nieruchomości). Dodatkowym atutem będzie orientacja w tematyce budowlanej, rolniczej, ogrodniczej, leśnej, ogólna orientacja w rynku nieruchomości, a także umiejętność obróbki danych elektronicznych, bazodanowych, rastrowych, mapowych, GIS, CAD, geoportali, itp.
Oczekujemy teoretycznej lub praktycznej znajomości podstaw wyceny nieruchomości, biegłości w obsłudze komputera, w szczególności pakietu Office (Excel, Word).


Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.