banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Mniej niż tydzień

Firma

FORMASTER S.A. Kielce

Adres

Fabryczna 24, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

od 3 490 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

w/g zawodu
Inne wymagania: Zakres czynności; Konserwacja, serwis i naprawa istniejących narzędzi, głównie form wtryskowych, odtwarzanie, przeróbki i wykonywanie od podstaw narzędzi, osprzętu i form, samodzielne ustawianie, konfiguracja i regulacja maszyn. Kontrola jakości narzędzi, sprzętu roboczego. Organizowanie i prowadzenie napraw i modyfikacji. Wsparcie techniczne podczas rozruchów i prób dopasowania. Wykrywanie i usuwanie problemów. Wymagania; wykształcenie minimum zawodowe, preferowane techniczne, znajomość ogólnych prac ślusarskich, umiejętność czytania rysunku technicznego,umiejętność obsługi elektronarzędzi, doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziana umiejętność pracy w zespole. Pracodawca oferuje; Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku/ możliwość przyuczenia, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy, umowę o pracę na pełny etat. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. Miejsce pracy Kielce.

Zakres obowiązków;wykonywanie prac szlifierskich na maszynach manualnych, szlifowanie detali okrągłych, powierzchni płaskich oraz gwintów, kątowanie detali.
Wymagania;wykształcenie minimum zawodowe, preferowane techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego- warunek konieczny, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.