banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Szczecin Wyzwolenia: Pracownik Hali Dział Słodkie/Słone

Mniej niż 2 tygodnie

Auchan Retail Polska

Szczecin

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Kategorie

Praca fizyczna i rzemieślnicza


Opis oferty

Będąc pracownikiem Auchan będziesz pracował w systemie zmianowym co pozwoli Ci na dopasowanie Twojego życia zawodowego do prywatnego.


Mile widziane: Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy Ci:  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka

  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)

  • Dofinansowanie do wypoczynku kartę przedpłaconą dofinansowanie karty MultiSport dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi handel to Twoja pasja szukasz pracy stabilnej ale nie pozbawionej wyzwań- Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!


U nas poznasz ludzi którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła! Wiele się od Nas nauczysz - mamy szeroki pakiet szkoleń i plan wdrożenia od pierwszego dnia pracy.


Na stanowisku Pracownik Hali Twoja praca będzie polegała na budowaniu pozytywnych relacji więzi z klientami i ze współpracownikami dbaniu o atrakcyjną ekspozycję wykładanych produktów oraz na kontroli etykiet cenowych i dat ważności artykułów.

Hipermarket Auchan


Twoje zarobki: 3750-4000​ zł brutto*


* wynagrodzenie zasadnicze stawka premii ekwiwalenty

O firmie

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: 

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.