banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
Specjalista ds. regeneracji wrzecion obrabiarkowych

Mniej niż tydzień

Manpower Group Poland

Katowice-40-816

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Kategorie

Mechanik


Opis oferty
Dla Naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, specjalizującego się w mechanice precyzyjnej oraz produkcji elementów tłocznych poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. regeneracji wrzecion obrabiarkowych.Miejsce pracy: Katowice, ul. BocheńskiegoNa poszukiwanym stanowisku chcielibyśmy zaproponować:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Jednozmianowy system pracy

- Długofalową współpracę bezpośrednio pod pracodawcą

- Premie uznaniowe oraz roczne

- Dodatek żywieniowy

- Diety dodatkowe

- Po okresie próbnym bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie kosztów leczenia, karta MultiSportWśród kandydatów poszukujemy osób:


- Z doświadczeniem w utrzymaniu ruchu: mechanika, elektromechanika

- Z doświadczeniem w zakresie remontów obrabiarek, tokarek, frezarek

- Z wykształceniem średnim technicznym

- Potrafiących współpracować w zespole, skupionych na realizacji zadań i potrafiących samodzielnie organizować swoją pracę

- Z doświadczeniem w odczytywaniu rysunków technicznych

- Z komunikatywną znajomością j. angielskiego

- Z doświadczeniem w obsłudze systemów i aplikacji technicznych

Zakres obowiązków będzie związany z przygotowaniem i analizą urządzeń do serwisu, serwisem wrzecion obrabiarkowych, pomiarem parametrów serwisowych modułów, analizą dokonanych pomiarów, rejestracją czynności pomiarowych w systemie wew. i aplikacjach, informowaniem przełożonego i klienta o statusie naprawy.Oferta dotyczy pracy stałej.
O firmie
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.