banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Inżynier ds. Testów i Walidacji

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

Manpower Group Poland

Adres

Biskupice Podgórne-50-088

Kategorie

Project Manager (zarządzający projektem)

Opis oferty

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę - dwa lata bez okresu próbnego

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.

- Pakiet relokacyjny.

- Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.

- Pakiet benefitów - Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa

- Dofinansowanie do nauki języka angielskiego, koreańskiego, ukraińskiego

- Dofinansowanie do posiłków pracowniczych

- Elastyczny czas pracy.

- Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

- Czynny udział w projekcie greenfield.

- Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.

- Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.

- Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży automotive.

Dodatkowo:

- Wypożyczanie samochodów elektrycznych na weekend

- Celebrowanie urodzin i dni specjalnych (typu dzień kobiet, dzień chłopaka itd.)

- Przeróżne konkursy dla dzieci pracowników

- Zbiórki charytatywne

- Publiczne przedszkole dla dzieci pracowników

- Wewnętrzne siłownie

- Strefa Funu i Chillu

- Boiska do gry w piłkę (nożną i koszykową)

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Mechanika, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika, Elektryka lub pokrewne

- Doświadczenie w testach walidacyjnych. Mile widziane w zakresie bezpieczeństwa, mechanicznych oraz środowiskowych

- Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Dobra znajomość pakietu Office (Word, w szczególności Excel oraz PowerPoint) oraz Microsoft Outlook.

- Doświadczenie związane z raportowaniem i analizą danych

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad testami i częściami walidacyjnymi

- Tworzenie planów walidacyjnych oraz ich realizacja, a także kontrola kosztów

- Opracowywanie specyfikacji testowych we współpracy z działem Konstrukcyjnym

- Pomiary, badania specyficznych charakterystyk baterii litowo-jonowych

- Analiza otrzymanych wyników oraz sporządzanie raportów i prezentacji

- Ścisła współpraca z innymi działami

- Współpracę z zewnętrznymi laboratoriami testów walidacyjnych

O firmie

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!