banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Pracownik ds. wsparcia działu RTV/AGD

Nadal szukamy

Firma

Manpower Group Poland

Adres

Kraków-30-415

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Kategorie

Magazynier, Pracownik fizyczny

Opis oferty

Oferta:


- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Współpraca z dynamicznym i nastawionym na rozwój zespołem

- Umowa-zlecenie
Wymagania:


- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji oraz umiejętność pracy w grupie

- Chęć i zaangażowanie do pracy
Zakres obowiązków:


- Zadania ekspozycyjne: kontrola czystości towarów, ekspozycji oraz stanowisk pracy; sprawdzanie zabezpieczeń i poprawnego ułożenia towarów; uzupełnianie towarów

- Prace magazynowe i porządkowe: umieszczanie zapasu towaru we właściwym miejscu (sklep, magazyn); wystawianie towaru na ekspozycję; dodatkowe oznaczanie towarów; układanie towarów i opakowań na odpowiednich regałach

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

O firmie

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.