banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Pracownik logistyki – Operator wózka widłowego UDT

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

Manpower Group Poland

Adres

Tychy-43-100

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Kategorie

Pracownik fizyczny

Opis oferty

Zadania:


- Obsługa wózka widłowego

- Utrzymanie porządku w miejscu pracy

- Prace magazynowe – załadunek i rozładunek dostaw

- Dostarczanie komponentów do linii produkcyjnej
Wymagania:


- Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)

- Mile widziane doświadczenie na wózku widłowym  

- Uprawnienia UDT – warunek konieczny
Oferta:


- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością wejścia w struktury firmy po okresie próbnym

- Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej 4400 zł brutto oraz systemu premiowego (premia frekwencyjna, jakościowa)

- Możliwa praca w nadgodzinach –  50% i 100 %, dodatkowe premie za aktywność w tygodniu oraz soboty

- Premia wakacyjna i świąteczna

- Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji 

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

O firmie

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.