rating

Pracownik Produkcji

Dzisiaj

Firma

Manpower Group Poland

Adres

Stary Gostków-99-220

Kategorie

Operator produkcji

Opis oferty

Zadania:

Pakowanie krajanki tytoniowej do pojemników
Naklejanie etykiet
Pakowanie pojemników do kartonów zbiorczych

Wymagania:

Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie produkcyjne

Oferta:

Zatrudnienie na podstawie oskładkowanej umowy o pracę tymczasową - pełny etat
Bogaty pakiet benefitów - m.in. opieka medyczna, MultiSport, pakiet ubezpieczeniowy
Dofinansowanie posiłków
Darmowy transport pracowniczy na wyznaczonych trasach (m.in. Poddębice, Łęczyca, Uniejów, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło)

Więcej informacji pod numerem 696  078  140- oddzwonię i przedstawię szczegóły oferty!

Miejsce pracy: Stary Gostków
Nr Ref. 040
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

O firmie

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!