rating

NEW Kelner/ka Restauracji Pizza Hut Plac Zamkowy

Mniej niż tydzień

Firma

AmRest Sp. z o.o

Adres

PL. ZAMKOWY 10, Warszawa

Wykształcenie

Średnie lub techniczne z maturą

Kategorie

Kelner/kelnerka

Opis oferty

TaPracaNasKręci
W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów, jakie rozwijają się pod naszym dachem.

Twój zakres obowiązków:

Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi Gości poprzez miłą i profesjonalną obsługę
Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami i dbanie o jego najwyższą jakość
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów
Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Pizza Hut

Nasze wymagania:

Otwartość i komunikatywność
Pozytywna energia i pomysłowość
Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
Wyznaczanie ambitnych celów
Umiejętność pracy w zespole
Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

To oferujemy:

Wspaniały zespół który zatroszczy się o Ciebie
Rodzinną atmosferę dzięki której poczujesz się u nas jak w domu
Pakiet profesjonalnych szkoleń, które zapewnia Ci dobry start i przygotują do pracy na stanowisku
Uczciwą pracę z jasnymi zasadami i wynagrodzeniem zawsze na czas
Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i różnym doświadczeniem
Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb
Premię i nagrody za osiągnięcia, które dodadzą Ci jeszcze więcej motywacji do działania
Dodatkowe benefity w tym możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej czy multikarnetu sportowego Medicover Sport (dawniej Karta OK System)
Wyjątkowe produkty Pizza Hut codziennie w ramach przerwy w atrakcyjnych cenach, a także zniżki do KFC, Starbucks i Burger King
Szerokie możliwości rozwoju i awansu dzięki dopasowanej do Ciebie ścieżce rozwoju

Benefity:

Prywatna opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Pakiet ubezpieczeń grupowych
Karta Medicover Sport (dawniej Karta OK System)
Zniżka na produkty firmy AmRest
Dostęp do platformy językowej

Cenimy osobowości, nie pozycje w CV!

Chcesz zobaczyć więcej? Sprawdź!
1