rating

Młodszy Kierownik Zmiany Restauracji Pizza Hut

2 dni

Firma

AmRest Sp. z o.o

Adres

SIENKIEWICZA 19, Pruszków

Uzyskaj

Płaca

3 500 - 3 900 zł

Wykształcenie

Zawodowe bez matury

Kategorie

Kierownik zmiany

Opis oferty

Zacznij od stanowiska
Młodszy Kierownik Zmiany
i poznaj przepis na udaną karierę!
Twój zakres obowiązków:

Prowadzenie zmiany z zachowaniem standardów obowiązujących w Pizza Hut
Budowanie pozytywnej relacji z Gośćmi
Wsparcie pracowników w wykonaniu codziennych obowiązków
Tworzenie wyjątkowej atmosfery

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracy z Gościem (najlepiej w branży gastronomicznej)
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub prowadzeniu samodzielnie projektów np. projektów studenckich
Elastyczność i pomysłowość
Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
Pozytywna energia i entuzjazm w działaniu

To oferujemy:

Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska
Indywidualny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu
Umowę o prace z etatem wg. Twoich potrzeb
Wynagrodzenie zawsze na czas
Premie za wyniki i osiągnięcia
Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w specjalnych cenach

Benefity:

Prywatna opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Pakiet ubezpieczeń grupowych
Karta Medicover Sport (dawniej Karta OK System)
Zniżka na produkty firmy AmRest
Dostęp do platformy językowej

Chcesz zobaczyć więcej? Sprawdź:

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JUŻ DZIŚ I ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI NA OKRĄGŁO!
1