banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Konsultant telefoniczny - Asystent sprzedaży

Nadal szukamy

Firma

LeasingTeam Group

Adres

Taśmowa 7, Warszawa

Wykształcenie

Średnie lub techniczne z maturą

Asystent HR, Sprzedawca przez telefon/Telesales, Pracownik działu sprzedaży

Interesujesz się tajnikami sprzedaży i masz już swoje pierwsze doświadczenie w call center? Szukasz miejsca gdzie możesz zdobyć szersze doświadczenie pracując w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych Specjalistów - zapraszamy do naszego zespołu.
Na początek proponujemy 2-3 miesięczny staż, który będzie okazją do poznania siebie nawzajem.
W trakcie stażu będą Ci przypisane konkretne obowiązki.
Po tym okresie, będzie możliwość nawiązania długiej, owocnej współpracy.
Czekamy na Ciebie !

Zakres obowiązków
telefoniczny kontakt z klientem,
tworzenie baz potencjalnych klientów,
umawianie spotkań handlowych dla zespołu sprzedażowego,
administrowanie bazy kontaktów,
prowadzenie rejestru wykonywanych czynności,
prowadzenie korespondencji.

Oczekiwania
doświadczenie w call center,
łatwość nawiązywania kontaktów,
samodzielność w działaniu,
mile widziane doświadczenie w B2B.

Oferta
atrakcyjny system wynagrodzenia,
narzędzia pracy - telefon i laptop,
możliwość rozwoju zawodowego,
elastyczne formy zatrudnienia.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570