banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

Pracownik produkcji - 8-16 - bezpośrednie zatrudnienie - Piotrkówek Mały k. Ożarowa Maz.

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Adres

Ursynowska 10, Warszawa

Uzyskaj

Płaca

4 800 - 5 100 zł

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Pracownik produkcji

JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).
Obecnie prowadzimy rekrutację stałą dla firmy zajmującej się produkcją oraz dystrybucją systemów rurowych wykorzystywanych do instalacji sieci ciepłowniczych.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika produkcji.
Miejsce pracy: Piotrkówek Mały k. Ożarowa Maz.

Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.
• Umowę o pracę (pierwsza zawierana na okres 3 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony).
• Pracę w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku (w przyszłości możliwość wprowadzenia godzin pracy: 6-14 i 14-22).
• Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4800 zł brutto.
• Premie uznaniowe przyznawane za wykonywanie dodatkowych zadań.
• Premie świąteczne.
• Pracę w nowo otwartej hali produkcyjnej.
• Możliwość dojazdu do miejsca pracy komunikacją miejską.
• Benefity pozapłacowe obowiązujące od 4 miesiąca pracy: karta Multisport, pakiet medyczny, kurs językowy.
• Długofalową współpracę.

Zadania:
• Czynności produkcyjne polegające na obróbce systemów rurowych.
• Docinanie oraz zgrzewanie elementów składowanych instalacji (stalowych oraz plastikowych rur).
• Wypełnianie pianą izolacyjną podzespołów instalacji.
• Czynności pomocnicze na produkcji.

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji na podobnym stanowisku.
• Precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy w wyznaczonych godzinach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.