banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Przedstawiciel handlowy ds. inwestycji

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Adres

Zakładowa 1, Kielce

Uzyskaj

Płaca

od 6 000 zł

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Przedstawiciel handlowy

JAGA Employment Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).
Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmującego się produkcją oświetlenia LED poszukujemy:

Obowiązki:
- pozyskiwania i obsługa nowych klientów;
- tworzenie długotrwałych relacji biznesowych z inwestorami oraz klientami inwestycyjnymi;
- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych;
- przygotowywanie wycen w oparciu o warunki handlowe oraz udział w przetargach;
- przygotowywanie, negocjowanie oraz wdrażanie nowych kontraktów;
- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
- współpraca z pozostałymi działami w firmie w celu realizacji projektów sprzedażowych.

Wymagania:
- gotowość do pracy w regionie obejmującym województwa: Świętokrzyskie i Małopolskie;
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji klientami;
- predyspozycje sprzedażowe oraz inicjatywa w działaniu;
- mile widziane doświadczenie we współpracy z inwestorami oraz klientami zajmującymi się inwestycjami z zakresu oświetlenia;
- znajomość branży inwestcyjno-oświetleniowej oraz budowlanej;
- gotowość do pracy mobilnej;
- samodzielność, konsekwencja i zaangażowanie do osiągniecia wyznaczonych celów

Oferujemy:
możliwość pracy w nowo utworzonym dziale firmy!
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
- niezbędne narzędzia do pracy:
• samochód służbowy;
• laptop;
• telefon;
• prywatna opieka medyczna;
• grupowe ubezpieczenie na życie
• karta sportowa.
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!
Jeśli jesteś zainteresowana/y koniecznie wyślij do nas swoje CV!