banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Główna księgowa / Główny księgowy

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

LeasingTeam Group

Adres

Józefa Piłsudskiego 1, Kraków

Uzyskaj

Płaca

14 000 - 18 000 zł

Wykształcenie

Licencjat

Kategorie

Główna księgowa

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Odpowiedzialność za rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z Ustawą o rachunkowości
• Nadzór i odpowiedzialność za rzetelność, prawidłowość oraz terminowość procesów finansowo- księgowych, a w szczególności w obszarach gospodarki magazynowej, środków trwałych, należności, zobowiązań, projektów z obszaru pomocy publicznej. Dodatkowo, potwierdzanie sald oraz rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy
• Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego Spółki
• Comiesięczne zamykanie ksiąg rachunkowych oraz comiesięczne przygotowywanie RZIS, bilansu oraz Rachunku Przepływów Pieniężnych (kwartalnie). RZIS i Bilans powinny być generowane z systemu finansowo-księgowego
• Sporządzanie sprawozdań oraz nadzór nad rozliczaniem projektów, w tym finansowanych lub współfinansowanych ze środków publicznych oraz w ramach regionalnej pomocy publicznej, tj. SSE
• Tworzenie i modyfikowanie planu kont, kontrola uprawnień do kont i czystością zapisów na nich. Informowanie o nowo założonych kontach
• Sporządzanie deklaracji podatkowych z zakresu JPK-VAT, CI T, podatek u źródła, ceny transferowe
• Zarządzanie ryzykiem podatkowym oraz monitorowanie zmian w zakresie prawa podatkowego i UOR, w tym współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami w zakresie rozwiązywania bieżących problemów księgowych
• Nadzór nad przestrzeganiem w Spółce regulacji prawnych o charakterze podatkowym, jak i również realizacją obowiązków sprawozdawczych i informacyjnych wynikających z przepisów prawa
• Nadzorowanie współpracy z organami podatkowymi, w szczególności w przypadku wszczęcia przez organy podatkowe kontroli podatkowej lub przeprowadzenia czynności sprawdzających
• Współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów
• Współpraca z bankami, audytorami i biegłymi rewidentami

Oczekiwania
• Minimum 4-5 -letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego / Głównej Księgowej
• Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki finanse lub rachunkowość)
• Znajomość przepisów oraz praktyczne doświadczenie w ich zastosowaniu - ustawa o rachunkowości, prawo podatkowe
• Rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków oraz kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
• Doświadczenie w firmie produkcyjnej - wymagane
• Znajomość systemów klasy ERP

Oferta
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Współpracę z otoczeniem biznesowym
• Pakiet benefitów — dofinansowanie karty MultiSport, grupowe ubezpieczenie PZU, paczki okolicznościowe na Święta
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
• Przyjazny i pomocny zespół pełen pasjonatów swojej pracy
• Finansową nagrodę roczną
• Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, program emerytalny, parking dla pracowników, paczki świąteczne

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570