banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Specjalista ds. sprzedaży - Opacz-Kolonia k. Pruszkowa

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Adres

Ursynowska 1, Warszawa

Uzyskaj

Płaca

6 000 - 10 000 zł

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Handlowiec

JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).
Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy zajmującej się sprzedażą artykułów biurowych oraz wyposażenia biura. Firma jest dostawcą produktów dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.
Miejsce pracy: Opacz - Kolonia, ul. Ryżowa 87

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą (pierwsza umowa zawierana jest na okres 3 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony).
- Pracę w formie stacjonarnej od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.
- Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy.
- Pakiet benefitów pozapłacowych: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport.
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
- Opiekę Lidera w okresie adaptacji.
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

Obowiązki:
- Sprzedaż artykułów biurowych oraz elementów wyposażenia biura (urządzenia drukujące, sprzęt komputerowy).
- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.
- Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta.
- Prowadzenie negocjacji handlowych.
- Wprowadzanie nowych klientów do bazy CRM oraz bieżąca aktualizacja systemu.
- Wystawianie dokumentów sprzedaży.
- Opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami.
- Raportowanie wyników pracy i realizacji planów sprzedażowych.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Znajomość branży IT.
- Zorientowanie na wysoką jakość obsługi klienta.
- Silna motywacja do pracy, skrupulatność.
- Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
- Umiejętność obsługi komputera (MS Office).