banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Główna Księgowa/Główny księgowy

Nadal szukamy

Firma

LeasingTeam Group

Adres

Tadeusza Kościuszki 11, Bielsko-Biała

Uzyskaj

Płaca

15 000 - 22 000 zł

Wykształcenie

Licencjat

Kategorie

Księgowa, Główna księgowa, Specjalista ds. księgowości

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
·         Prowadzenie ewidencji księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
·         Sporządzanie raportów, analiz, planów budżetowych, sprawozdań finansowych, bilansów i deklaracji rozliczeniowych firmy;
·         Tworzenie, wdrażanie i optymalizacja procedur związanych z prawidłowym funkcjonowaniem procedur księgowych;
·         Bieżąca analiza i weryfikacja na kontach księgowych;
·         Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
·         Współtworzenie i nadzór nad polityką rachunkowości;
·         Tworzenie strategii obniżenia kosztów stałych w firmie wraz z zestawieniami;
·         Kontrola procesu fakturowania oraz windykacji kontrahentów;
·         Kontakt z klientem w zakresie operacyjnym i biznesowym;
·         Zarządzanie podległym zespołem oraz wdrażanie procesów usprawniających jego pracę.

Oczekiwania
·         Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku głównej księgowej;
·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
·         Wykształcenie wyższe;
·         Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
·         Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
·         Sumienność, konsekwencja, odpowiedzialność.

Oferta
·         Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
·         Stabilne warunki zatrudnienia;
·         Atrakcyjne wynagrodzenie;
·         Szeroki zakres benefitów;
·         Auto służbowe;
·         Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570