banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Specjalista ds. rozliczeń umów zleceń

Nadal szukamy

Firma

LeasingTeam Group

Adres

Świętego Rocha 5, Białystok

Wymiar

Praca dorywcza

Wykształcenie

Licencjat

Kategorie

Kadry i płace

Opis oferty

Poszukujesz dodatkowej pracy?
My szukamy osoby, która wesprze nasz dział kadrowo płacowy!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
• samodzielne rozliczanie umów cywilnoprawnych;
• zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników;
• wprowadzanie przelewów wynagrodzeń, zajęć komorniczych i innych do systemu bankowego;
• wystawianie zaświadczeń na zgłoszenie pracownika.

Oczekiwania
• doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń - warunek konieczny;
• bardzo dobra znajomość MS Office (głównie MS Excel)
• samodzielność, dokładność, terminowość;
• mile widziana znajomość programu TETA

Oferta
Zapraszamy do aplikowania osoby, które chciałyby nawiązać stałą, dodatkową współpracę ze stabilną, polską firmą.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.