rating

Pracownik hali_Topaz

Wczoraj

PHU Topaz Sp. z o.o.

Kazimierza Szpotańskiego 4, Warszawa

Uzyskaj

Płaca

3 120 - 3 550 zł

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Pracownik fizyczny

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 27 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.
Misją naszej firmy zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.
Aktualnie do swojego sklepu TOPAZ w Warszawie (Wawer), ul. Kazimierza Szpotańskiego 4 - poszukujemy pracownika na stanowisko - Pracownik Hali

Twoje główne zadania:
• wykładanie towaru na wyznaczonych działach sklepu (głównie napoje, piwo)
• dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia
• prace fizyczne związane ze wsparciem pracowników sklepu i magazynu

Oczekujemy od Ciebie:
• dyspozycyjności (praca w systemie 2-zmianowym)
• gotowości do pracy fizycznej
• rzetelności i uczciwości
• mile widziani pełnoletni uczniowie/studenci
• aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy Ci:
• umowę o pracę lub umowę zlecenie (według potrzeb kandydata)
• talony na święta
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
• ubezpieczenie na życie
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie