rating

Technik utrzymania ruchu

Wczoraj

Firma

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Adres

UL. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO 3, Wrocław

Uzyskaj

Płaca

6 000 - 7 500 zł

Kategorie

Specjalista utrzymania ruchu

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) prowadzi rekrutację dla firmy działającej w branży automotive, która zajmuje się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, które zaopatrują czołowych producentów samochodów na świecie (m.in. BMW, Nissan, Renault, Volvo).
Z uwagi na poszerzenie działu poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik utrzymania ruchu.
Miejsce pracy: Wrocław lub Biskupice Podgórne

Zadania:
• pomoc przy zapewnieniu ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
• współpraca przy prowadzeniu okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
• wsparcie instalacji, demontażu oraz naprawy maszyn i urządzeń,
• prowadzenie stosownej dokumentacji technicznej,
• udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych,
• zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.

Wymagania:
• posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office,
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz odpowiedzialność,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• samodzielność w podejmowaniu decyzje w zakresie swoich obowiązków,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - wymóg konieczny,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zawierana bezpośrednio z pracodawcą),
• pracę w godz. 7:00-15:00 oraz 14:00-22:00,
• pracę od poniedziałku do piątku,
• wynagrodzenie 6000 - 7500 zł brutto,
• miesięczną premię frekwencyjną,
• premię świąteczną,
• dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
• opiekę medyczną LUX Med, kartę Multisport Classic/Plus oraz ubezpieczenie na życie,
• okazję do szlifowania umiejętności komunikowania się w języku angielskim,
• możliwość zdobywania doświadczenia w branży automotive,
• profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
• pracę w międzynarodowym środowisku,
• miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą "APLIKUJ".