banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Księgowa

Wczoraj

Firma

LeasingTeam Group

Adres

Taśmowa 7, Warszawa

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Wykształcenie

Licencjat

Kategorie

Księgowa

Opis oferty

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Zakres obowiązków
Jeżeli masz doświadczenie w księgowości i czujesz, że stoisz w miejscu, chciałabyś/chciałbyś się rozwijać, uczyć się nowych rzeczy i docelowo zamykać księgowo całe spółki - zapraszamy do nas - koniecznie wyślij swoje CV.

Oczekiwania
Praca w naszym dziale księgowości to idealne miejsce dla osób samodzielnych, odpowiedzialnych i chcących się rozwijać.

Oferta
Jeśli dołączysz do nas to czeka Cię wiele wyzwać i odpowiedzialność, zgrany zespół, idealna szefowa, elastyczne godziny i miejsce pracy oraz pyszna kawa w biurze 😊 
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.