Praca magazynowa w godzinach nocnych - Duchnice k. Ożarowa Maz.

Wczoraj

Firma

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Adres

Poznańska 11, Warszawa

Uzyskaj

Płaca

3 700 - 4 700 zł

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Magazynier

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Duchnice k. Ożarowa Maz. (BLISKO STACJI PKP)

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę tymczasową,
• Stałe zatrudnienie,
• Wynagrodzenie zasadnicze 3700 zł brutto miesięcznie,
Premię miesięczną do 200-350 zł brutto za obsługę wózka widłowego,
Miesięczną premię operacyjna do 700 zł brutto,
Dodatek indywidualny o kwocie 150 zł miesięcznie,
• Pracę w systemie zmianowym: (16-00, 18-02,20-04,22-06),
• Pracę od poniedziałku do piątku,
Obiady finansowane przez pracodawcę lub kartę przedpłaconą (210 zł - przeznaczona do płatności za rzeczy spożywcze w marketach),
• Zimne napoje oraz słodkie przekąski,
Premię roczna wypłacana w marcu,
• Bony na święta dla Pracowników zatrudnionych powyżej 6 miesięcy,
• Możliwość wyrobienia uprawnień UDT przez Firmę.

ZADANIA:• Kompletacja przy użyciu skanera magazynowego,
• Wypełnianie prostej dokumentacji magazynowej,
• Obsługa wózka widłowego (w przypadku posiadania uprawnień UDT),
• Zlecone czynności magazynowe.

WYMAGANIA:
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.