rating

Młodszy/a Księgowy/a - Ożarów Mazowiecki

2 dni

Firma

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Adres

Poznańska 26, Warszawa

Uzyskaj

Płaca

31 - 32 zł/godzina

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Księgowa

JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).
Obecnie prowadzimy rekrutację dla wiodącego producenta urządzeń gospodarstwa domowego. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy/a Księgowy/a.
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie.
• Program wdrożeniowy.
• Pracę w formie stacjonarnej.
• Pracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach.
• Szkolenia zapewniające osobisty rozwój kompetencji oraz poszerzenia swoich umiejętności.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Nasze wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Mile widziany status ucznia/studenta.
• Dobra znajomość MS Office.
• Aktualna wiedza z zakresu podatków CIT oraz VAT.
• Mile widziane doświadczenie w księgowaniu faktur wyciągów bankowych, rezerw itp.
• Zdolność analitycznego myślenia.
• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
• Umiejętność pracy pod presją czasu.
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację również będzie ogromnym atutem.

Twoje obowiązki:
• Księgowanie faktur.
• Analiza wybranych kont księgowych.
• Wsparcie podczas sporządzania sprawozdań finansowych.
• Udział w obsłudze audytu.