rating

Specjalista ds. marketingu

Mniej niż tydzień

Firma

BZK

Adres

Jagiellońska 96, Bydgoszcz

Wykształcenie

Akademickie/uniwersyteckie

Komunikacja marketingowa, Marketing bezpośredni, Specjalista marketingu

Renomowany czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko:

ZADANIA:
• Realizacja projektów w segmencie współpracy korporacyjnej.
• Współpraca z segmentem Klientów B2B.
• Tworzenie i wdrażanie planów marketingowych.
• Monitoring mediów.
• Współpraca z mediami.
• Przygotowywanie i redagowanie tekstów marketingowych.
• Udział w organizacji eventów , konferencji.
• Pozyskiwanie Klientów B2B, B2C.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe.
• Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku dla klienta z segmentu B2B, preferowane w branży hotelowej.
• Praktyczna znajomość mediów i social media.
• Umiejętność strategicznego myślenia i weryfikowania informacji.
• Wysokie umiejętności komunikacyjne.
• Kreatywność i duża samodzielność w działaniu.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dobra organizacja pracy i doskonała znajomość pakietu MS Office.
• Pozytywne nastawienie.
• Wysoka kultura osobista.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie
• Rozwój kompetencji
• Przyjazną atmosferę w pracy