rating

Księgowa / Księgowy

Nadal szukamy

Firma

BZK Sp z oo i Wspólnicy Sp.k.

Adres

Fordońska 402, Bydgoszcz

Wykształcenie

Średnie lub techniczne z maturą

Kategorie

Księgowa, Specjalista ds. księgowości

Aktualnie do Naszego Biura Rachunkowo - Księgowego 'BILANSISTA' poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Dekretowanie i księgowanie dokumentów (pełna księgowość).
Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
• Udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych.
• Współpraca w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok, w przypadku braku ukończenia szkoły na kierunku finansowo-rachunkowym.
Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego.
• Wykształcenie średnie lub wyższe.
• Komunikatywność, zaradność, dobra organizacja pracy.

CO OFERUJEMY?
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
• Świetna atmosfera, współpraca z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem.