banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Pracownik drogerii - wymiana listew cenowych

Nadal szukamy

Firma

Jobman Group sp. z o.o.

Adres

Emilii Gierczak 24, Szczecin

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

23 - 25 zł/godzina

Wymiar

Praca dorywcza

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Pracownik fizyczny

Opis oferty

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:
 

Pracownik drogerii - wymiana listew cenowych
Miejsce pracy: Szczecin
OBOWIĄZKI:
- praca na hali
- wymiana listew cenowych

WYMAGANIA:
- pełnoletniość,
- dyspozycyjność 01-02.08 w godzinach nocnych

- chęci do pracy,
- odpowiedzialność i rzetelność,
- nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie
- stawkę 23-25zł brutto/h
- tygodniówki
- liczne konkursy dla pracowników z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród.
Po zgłoszeniu udziału w akcji pomocy schronisku na naszym Facebook'u, każda przepracowana godzina to 0,05 zł dla zwierzaków. Aplikujcie i pomagajcie razem z nami!
 

DODATKOWE INFORMACJE:
Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.