rating

Ekspert w Dziale Prawa Podatkowego

2 dni

Firma

Carrefour Polska sp. z o.o.

Adres

Targowa 72, Warszawa

Kategorie

Ekonomista, Prawnik

Opis oferty

Twoje zadania:
• Kalkulacja podatku VAT i podatku handlowego,
• Współpraca z audytorem oraz zewnętrznym doradcą podatkowym,
• Współpraca z działem księgowości oraz innymi działami spółki w zakresie implementacji nowych przepisów podatkowych,
• Bieżące kontakty z organami podatkowymi,
• Analiza przepisów, interpretacja i orzecznictwo ,a także monitorowanie zmian legislacyjnych,
• Raportowanie na potrzeby GUS.

Docenimy Cię za to, że:
• Jesteś absolwentem takich kierunków studiów jak: Finanse i rachunkowość, Prawo Podatkowe, Ekonomia, Zarządzanie lub pokrewne,
• Masz min. 3-letnie doświadczenie w firmie doradczej, biurze rachunkowym lub międzynarodowej organizacji
• Zdobyłeś/aś wiedzę praktyczną z zakresu prawa podatkowego, a przede wszystkim VAT,
• Cechuje Cię: analityczne myślenie oraz umiejętność wyciągania wniosków,
• Potrafisz analizować przepisy i na ich podstawie tworzyć rekomendacje dla organizacji,
• Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, min. poziom B2 ( zadania związane z analizą dokumentów księgowych, umów, prowadzeniem korespondencji z zagranicznymi klientami etc.)
• Dobrze znasz pakiet Microsoft Office ( szczególnie MS Excel)

Mamy dla Ciebie:
• Pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zorientowanie na Klienta,
• Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
• Możliwość pracy hybrydowej,
• Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
• Zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
• Wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, benefity pozapłacowe finansowane ze środków ZFŚS,
• Pracę z perspektywami w międzynarodowej firmie działającej w Polsce ponad 25 lat.
Miejsca pracy:
• Biuro w Warszawie, ul. Targowa 72