rating

Technolog Piekarnictwa

2 dni

Firma

Polskie Młyny S.A.

Adres

Aleja XX-lecia 36, Teresin

Wykształcenie

Średnie lub techniczne z maturą

Kategorie

Technolog przetwórstwa spożywczego, Piekarz

POLSKIE MŁYNY Sp. z o. o. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
• Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów wraz z wykonaniem kalkulacji.
• Prowadzenie projektów koncepcyjnych.
• Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych.
• Standaryzacja parametrów technologicznych oraz optymalizacja procesów produkcyjnych.
• Opracowanie i dokumentacja technologii wytwarzania oraz przeprowadzanie prób produkcyjnych nowych produktów.
• Opracowywanie i aktualizacja instrukcji technologicznych, oraz instrukcji stanowiskowych.
• Bieżąca analiza raportu strat i odchyleń recepturowych w celu weryfikacji i optymalizacji zużyć.
• Nadzór nad jakością wytwarzanych produktów.
• Identyfikacja i eliminacja problemów w procesie produkcyjnym.
• Współpraca z działami sprzedaży i laboratorium zakładowym.
• Współpraca z klientami.

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (technologia żywności, technologia piekarstwa, technik młynarstwa).
• Doświadczenie zawodowe w branży na stanowisku technologa produkcji piekarskiej lub młynarskiej.
• Znajomość rynku piekarniczo-ciastkarskiego, młynarskiego.
• Dobra znajomość technologii piekarniczej oraz umiejętność przełożenia teorii na praktykę.
• Praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością.
• Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, Internet).
• Odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy.
• Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii produkcyjnych z zakresu cukiernictwa, ciastkarstwa, piekarnictwa, młynarstwa.
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych.
• Znajomość zasad HACCP, GMP, GHP.
• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę.
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz dodatkowo premia - w zależności od wyników.
• Stabilne zatrudnienie.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Telefon służbowy.