rating

Operator wózka wysokiego składowania - bezpłatny dojazd!

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Adres

Winogrady 102a, Poznań

Uzyskaj

Płaca

4 600 zł

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Magazynier

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:
Magazynier z uprawnieniami UDT

ZADANIA:
• Przestrzeganie procedur operacyjnych, opracowanych i wdrożonych dla funkcjonowania magazynu;
• Prawidłowa i bezpieczna obsługa wózka jezdniowego;
• Komisjonowanie zamówień do klientów;
• Przyjmowanie i wydawanie towaru na magazynie;
• Inne prace magazynowe;

NASZE WYMAGANIA:
Uprawnienia na wózki (UDT)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
• Dyspozycyjność do pracy również w weekandy
• Skrupulatność i zaangażowanie w odniesieniu do powierzonych zadań;

OFERUJEMY:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy;
• Wynagrodzenie wynoszące 4600 zł brutto;
• Możliwość zdobycia premii wydajnościowej w wysokości 10%;
• Atrakcyjny pakiet benefitów;
Zapewniony dojazd z Poznania lub dodatek transportowy w wysokości 100zł brutto;
• Pracę w ciepłym i suchym magazynie
• Elastyczny grafik, w oparciu o trzyzmianowy system pracy;
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;