rating

Team leader with English

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Adres

Głogowska 31/33, Poznań

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Account Manager

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:
• Codzienne zarządzanie i monitorowanie działań zespołu
• Dbanie o odpowiednią motywację i zaangażowanie członków zespołu
Współpraca z klientem anglojęzycznym
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania procesów Service Desk, Help Desk dla dedykowanego klienta
• Rozwiązywanie zgłoszeń w czasie rzeczywistym
• Stworzenie stymulującego środowiska zespołowego, opartego na wzajemnej komunikacji

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako team leader lub supervisor, w międzynarodowym środowisku związanym z obsługą klienta
• Znajomość oraz doświadczenie w obszarze Service Desk, Help Desk mile widziane
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Doskonała umiejętność komunikacji
• Zdolność do podejmowania kluczowych decyzji, niezbędnych do sprawnego działania zespołu
• Znajomość metryk wydajnościowych (performance metrics)

Oferujemy:
Zatrudnienie w znaczącej, międzynarodowej firmie z branży IT
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• Pracę na terenie województwa wielkopolskiego
• Płatne szkolenie wdrożeniowe
• Nowoczesne biuro znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę zmianową
• Współpracę w środowisku międzynarodowym oraz pracę z wykorzystaniem jęz. angielskiego
• Benefity: programy rozwoju kariery, system szkoleniowy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, system kafeteryjny, kursy językowe, bonus relokacyjny