banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Specjalista ds obsługi klienta z j. holenderskim

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

LeasingTeam Group

Adres

Maksymiliana Marii Kolbego 1, Rzeszów

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Wykształcenie

Średnie lub techniczne z maturą

Kategorie

Pracownik działu obsługi klienta

Opis oferty

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: 

Zakres obowiązków
• Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta w języku holenderskim
• Mailowe / czat odpowiadanie na pytania dotyczące aplikacji,
• Połączenia przychodzące = nie sprzedażowe.

Oczekiwania
• Znajomość języka holenderskiego na poziomie C1,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
• Doświadczenie w obsłudze klienta- mile widziane

Oferta
• Umowa o pracę lub zlecenie;
• Praca hybrydowa;
• Praca zmianowa:
-Infolinia czynna od 9-21 (40h tygodniowo, zmiany 9-13; 13-21)
-Weekendy 9-17

• Atrakcyjne wynagrodzenieZgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.