rating

Inwentaryzacja

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

"WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Aleja Jana Pawła II 92, Białystok

Uzyskaj

Płaca

22 zł/godzina

Wymiar

Praca dorywcza

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Account Manager

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit wpisana Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 396, działająca na rynku polskim od 2001 roku, poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy do Inwentaryzacji 01.07
Miejsce pracy: market

Zakres obowiązków:
• Praca ze skanerem
• Raportowanie ilości artykułów

Wymagania:
• Ukończone 18lat
Dyspozycyjność w dniu 01.07
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub orzeczenie

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
• Atrakcyjne wynagrodzenie 21h zł brutto
• Pracę w nocy z 01/02 od godziny 19 do godziny 5 z możliwością przedłużenia.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numer 725-887-707.
www.workprofit.pl
Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.