rating

Operator maszyn/ Оператор машин

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Adres

Rudawka 83, Bielsko-Biała

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Pracownik produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Operator maszyn/ Оператор машин.

Oferta:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka zasadnicza 3500 zł brutto
• Rozbudowany pakiet premii
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Szansa na długofalową współpracę i zatrudnienie bezpośrednio w firmie już po 6 miesiącach
• Praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka polskiego - w mowie i piśmie (warunek konieczny)
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym i 3-zmianowym
Doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn

Zadania:
• Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
• Dokonywanie kontroli detali przy użyciu narzędzi pomiarowych
• Wprowadzanie korekt na maszynie
• Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego

Завдання:

• Експлуатація верстатів з цифровим управлінням (СNC)
• Дотримання контроля деталей за
• Допомогою вимірювальних інструментів
• Впровадження коректування на машині
• Дотримання виробничого процесу

Вимоги:
Дуже добре володіння польською мовою - розмовна та письмова (необхідна умова)
• Бажання працювати в 4-бригадній та 3-змінній системі
Досвід роботи у виробництві, експлуатації машин

Пропозиція:

• Працевлаштування на основі тимчасового трудового договору
Приваблива заробітна плата - базова ставка 3500 злотих брутто
• Великий бонусний пакет
• Можливість працювати понаднормово
• Шанс на довгострокову співпрацю та працевлаштування безпосередньо у компанії лише через 6 місяців
Пенсійний пакет ManpowerPremium (мультиспорт карта, групове страхування, приватна медична допомога)

Numer ref.: OMA/011/MKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej