rating

Monter/ka podzespołów

Nadal szukamy

Firma

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Adres

Józefa Franczaka ’Lalka’ 14, Lublin

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Pracownik produkcji, Monter

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Monter/ka podzespołów

Miejsce pracy: Lublin

Oferta:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Praca w miłej atmosferze, w międzynarodowej firmie
Wynagrodzenie do 3600 zł brutto
• Karta obiadowa
Wolne weekendy
• Praca na dwie zmiany: 6-14, 14-22
• Komfortowe warunki pracy: klimatyzowana hala, brak czynników szkodliwych
Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:
• Umiejętność pracy z instrukcją
• Zdolności manualne
• Umiejętność podstawowej obsługi komputera oraz pakietu MS Office
• Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Sumienność oraz skrupulatność
• Dyspozycja do pracy w systemie dwuzmianowym, 8-godzinnym

Zadania:
• Przygotowywanie modułów niezbędnych do montażu artykułów wytwarzanych w firmie
• Montaż gotowych podzespołów
• Obsługa narzędzi warsztatowych
• Kontrola jakości komponentów
• Pakowanie i przygotowanie elementów do wysyłki

Nr ref.: MZE/004/DBZ
Oferta dotyczy pracy tymczasowej