Pracownik produkcji praca w renomowanej firmie z branży automotive

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Adres

plac Nowy Kleparz 1, Kraków

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Pracownik produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy kilkadziesiąt oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:
• Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz
3-zmianowy system czasu pracy
• Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
• Ciekawa praca w dużej, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
Wynagrodzenie zasadnicze + premie
Opiekę Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia
Dostęp do bogatego pakietu benefitów ManpowerGroup Premium, w tym Karta MultiSport i Medicover prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenia grupowego PZU
Bezpłatny transport pracowniczy z lokalizacji: Kraków, Nowa Huta, Wieliczka, Bochnia, Proszowice, Wola Batorska
• Bezpłatny transport pracowniczy linią a7- stacja kolejowa Podłęże- miejsce pracy.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na produkcji
• Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• Podstawowa znajomość rysunku technicznego

Zadania:
• Obsługa maszyn
• Analiza pomiarów
• Weryfikacja komponentu za pomocą wzornika
• Obsługa narzędzi pomiarowych
• Uzupełnianie dokumentów

Aplikuj zostawiając nam swój kontakt a oddzwonimy i umówimy się na spotkanie

Miejsce pracy: Niepołomice
Numer ref.: PBR/097/PAS
Oferta dotyczy pracy tymczasowej