rating

Przedstawiciel handlowy

Jutro koniec

Firma

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Adres

Grunwaldzka 42, Rzeszów

Wykształcenie

Licencjat

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy kilkadziesiąt oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
• Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
• Stabilną, ciekawą pracę pełną wyzwań
• Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
• Miłą atmosferę pracy i wsparcie w regionie
• Cykliczne szkolenia w kraju i za granicą
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
• Bogaty pakiet benefitów m. in.: prywatna opieka medyczna, premia świąteczna, premia urlopowa

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w sprzedaży produktów w sektorze B2B (doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń mile widziane)
• Znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2
• Gotowość do pracy w terenie
• Dobra znajomość rynku przemysłowego
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji
• Prawo jazdy kat. B

Zakres zadań:
• Sprzedaż kompleksowych maszyn i systemów automatyki na region południowo - wschodni
• Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych Klientów
• Rozwój sprzedaży w podległym regionie
• Doradztwo techniczne
• Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
• Analiza rynku
• Realizacja celów sprzedażowych
• Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

HAN/037/AGA
Praca stała