rating

Specjalista ds. księgowości, kadr i płac

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

BK SEE POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Adres

Wolska 88, Warszawa

Wykształcenie

Licencjat

Kategorie

Kadry i płace

Firma BK SEE Poland wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Fast Food Retail. Obecnie nasza działalność na polskim rynku koncentruje się na zarządzaniu dwudziestoma restauracjami sieci Burger King.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za kompleksowe prowadzenie wszystkich prac związanych z obszarem kadr i płac przedsiębiorstwa w zgodności z lokalnymi przepisami, kontrolowanie obszaru wynagrodzeń oraz wspieranie działań z obszaru księgowości. Szczegółowy zakres obowiązków jest następujący:
• Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców firmy.
• Przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę/umów cywilno-prawnych.
• Kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie i księgowanie list płac.
• Prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej.
• Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (ENOVA).
• Sporządzanie deklaracji kadrowo-płacowych do US, GUS, ZUS, PFRON.
• Księgowanie faktur, wyciągów, uzgadnianie rozrachunków.
• Współtworzenie i realizacja polityki personalnej.
• Współtworzenie systemów premiowania oraz ich naliczanie.
• Udział w zapewnieniu wewnętrznych regulaminów i procedur wymaganych przepisami Prawa Pracy.

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie zgodne z profilem stanowiska (magister lub licencjat z zakresu finanse, rachunkowość, kadry i płace);
• Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
• Znajomość przepisów prawa podatkowego;
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;
• Mile widziani absolwenci studiów podyplomowych o tematyce zgodnej z profilem stanowiska;
• Mile widziana znajomość programu ENOVA;
• Podstawowa znajomość języka angielskiego;
• Znajomość aplikacji MS Office (w szczególności Excel);
• Wysokie standardy etyki biznesowej i etyki zawodowej;
• Dyskretność;
• Umiejętność rozwiązywania problemów;
• Precyzja i niezawodność;
• Dokładność, sumienność, zaangażowanie;
• Spójność, dokładność i dbałość o szczegóły;
• Chęć do zdobywania wiedzy;
• Zdolność do samodzielnej pracy;
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• Budowanie dobrych relacji z ludźmi;
• Umiejętność pracy w grupie.
• Doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta:
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia;
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym);
• Praca dla globalnej, dobrze rozpoznawalnej marki Burger King;
• Możliwość nauki angielskiego;
• Możliwość regularnej pracy zdalnej;
• Przyjemną atmosferę pracy.

Miejsce pracy: ul. Wolska 88, Warszawa