rating

Magazynier

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

Komagra Sp z oo

Adres

Zakładowa 4, Kielce

Wykształcenie

Zawodowe bez matury

Kategorie

Magazynier, Magazynier/operator

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Zakres:
Obsługa magazynu wraz z obowiązkami związanymi z kontrolą i weryfikacją stanów magazynowych oraz dostępnością materiałów pomocniczych niezbędnych do produkcji w celu zapewnienia ciągłości procesu technologicznego.
Obowiązki:
• Obsługa systemów informatycznych klasy ERP.
• Koordynacja procesów magazynowych w podległym obszarze.
• Kontrola obiegu dokumentów i ruchu palet.
• Kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym.
• Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji.
• Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia.
• Przestrzeganie zasad BHP.
• Współpraca z działem logistyki, produkcji i kontroli jakości.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie.
• Znajomość obsługi komputera.
• Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera.
• Wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu.
• Skrupulatność, cierpliwość i systematyczność w pracy.
• Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Pracę w nowo powstałym obiekcie i nowoczesnych urządzeniach.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Prywatną opiekę medyczną.
• Program pozapłacowy.
• Miłą atmosferę.