rating

Specjalista ds. kadr i płac

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

LeasingTeam Group

Adres

Świętego Rocha 5, Białystok

Wykształcenie

Licencjat

Kategorie

Kadry i płace

Opis oferty

Coraz częściej zastanawiasz się nad zmianą pracy?
Szukasz rozwoju i nowego miejsca dla siebie?
Zapraszamy do LEASINGTEAM Group!
W naszej firmie będziesz mieć jasno przedstawione obowiązki, elastyczny zadaniowy czas pracy i pomocny, zgrany zespół. U nas zyskasz możliwość rozwoju jak też nabierzesz doświadczenia w pracy w firmie o rozproszonej strukturze.
Nie czekaj!
Dołącz do nas!

Zakres obowiązków
Samodzielna kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami
Rozliczanie umów o pracę, umów o pracę tymczasową oraz umów cywilnoprawnych;
Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich, Rozliczanie czasu pracy;;
Zgłaszanie zleceniobiorców, pracowników i ich członków rodzin do ubezpieczeń społecznych;
Wprowadzanie przelewów wynagrodzeń, zajęć komorniczych i innych do systemu bankowego;
Opracowywanie i sporządzanie raportów, zestawień, analiz;
Kontrolowanie terminowości szkoleń BHP i badań lekarskich;

Oczekiwania
Co najmniej dwuletniego doświadczenia w pełnej obsłudze kadrowo-płacowej na samodzielnym stanowisku
Praktycznej znajomość Kodeksu Pracy;
Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych;
Dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatności w wykonywaniu codziennych obowiązków;
Bardzo dobrej znajomości MS Office (głównie MS Excel)
Mile widziana jest znajomość programu TETA;

Oferta
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego;
Możliwość awansu w strukturach Grupy kapitałowej;
Możliwość pracy zdalnej w zależności od doświadczenia i  samodzielności;
Pracę w zgranym zespole :)
Jeśli masz dodatkowe pytania przed złożeniem swojej aplikacji, zadzwoń na 515 107 711, nasz pracownik rozwieje Twoje wątpliwości :)

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.