Operator maszyn CNC - STAŁA PRACA - Ołtarzew k. Ożarowa Maz.

Dzisiaj koniec

Firma

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Adres

Tadeusza Kościuszki 1, Warszawa

Uzyskaj

Płaca

3 000 - 5 000 zł

Wykształcenie

Podstawowe

Kategorie

Operator maszyn CNC

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Ołtarzew k. Ożarowa Maz.

Nasza propozycja wygląda następująco:
• praca w prężnie rozwijającej się firmie! Pamiętaj - skoro firma się rozwija, to tylko dzięki ludziom w niej pracującym, a więc rozwijasz się i Ty! Możliwość rozwoju to skutek uboczny tej pracy😉
• stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę to podstawa. Zależy nam na tym, abyś czuł się bezpiecznie!
• wolne weekendy - dobry pracownik to pracownik, który ma czas na odpoczynek. U nas pracujesz od poniedziałku do piątku w systemie dwóch zmian, a w weekend regenerujesz siły, abyś mógł z radością wykonywać swoje obowiązki!

Skoro o obowiązkach mowa, to zerknij, proszę, jakie zadania przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie:
• obsługa pras krawędziowych i wykrawarki,
• obsługa i ustawianie maszyn do wyoblania elementów z blachy,
• dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń,
• wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń,
• raportowanie statusu zleceń produkcyjnych w systemie ERP,
• pomiary wykonywanych elementów.

• potrafisz czytać dokumentację techniczną i plany produkcyjne,
• masz wyobraźnię przestrzenną,
• umiesz posługiwać się narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka),
• posiadasz doświadczenie w pracy z prasami krawędziowymi sterowanymi numerycznie,
• potrafisz dobierać i przezbrajać narzędzia niezbędne do produkcji,
• jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwóch zmian,
• masz doświadczenie w pracy z systemami ERP w zakresie sprawdzania harmonogramów produkcji i raportowania bieżącej produkcji,
• do tego posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych - jesteś kandydatem idealnym!
Czekamy na Twoją aplikację! Jak tylko prześlesz CV, oczekuj na telefon od nas!
Do usłyszenia, drogi Kandydacie!