rating

Dysponent

Nadal szukamy

Firma

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Adres

plac Nowy Kleparz 1, Kraków

Uzyskaj

Płaca

4 900 - 5 100 zł

Wykształcenie

Zawodowe bez matury

Kategorie

Magazynier

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie- nawet 5100 zł brutto/miesiąc
• Premie absencyjna i produkcyjna
• Pracę od zaraz - sprawną i bezstresową rekrutację
• Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
• Pracę w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze
• Pracę na pełen etat w systemie 3-zmianowym

Oczekiwania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Praktyczna znajomość funkcjonowania gospodarki magazynowej
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość oprogramowania MS Office

Zadania:
• Przyjmowanie, rejestracja i weryfikacja dostaw/wydań oraz dokumentów
• Odbiór i wysyłka towarów
• Ewidencjonowanie i kontrola stanów magazynowych
• Kontrola jakościowa materiału na magazynie
• Sprawdzenie stocku magazynowego
• Zarządzanie, odpowiednia aktualizacja informacji systemowych celem wskazania optymalnych miejsc załadunku/rozładunku na rapach i yardach
• Analiza kalendarza dostaw
• Kontrola rotacyjna i ilościowa stanów magazynowych
• Prowadzenie ewidencji celnej towarów
• Sporządzanie raportów i zestawień w Excel
• Obsługa terminali/skanerów/tabletów mobilnych i stacjonarnych

Miejsce pracy: Niepołomice
Nr ref.: DPT/097/KKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej