banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PRACOWNIK SKLEPU – TYGODNIÓWKI

Nadal szukamy

Firma

FALLWORK SP. Z O.O.

Adres

Zamenhofa 133, Poznań-Nowe Miasto

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

20 - 26 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca dorywcza

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik działu obsługi klienta, Pracownik fizyczny, Sprzedawca

Opis oferty

Zatrudnimy pracowników na dział z rybami, w jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, ze wszystkiego zostaniesz odpowiednio przeszkolony. Masz możliwość również wybrania dni w jakich chcesz pracować, a my grafik dostosujemy do Twoich potrzeb.

Oferujemy:

· Umowę zlecenie

· Stawkę 20 zł/h, a po przepracowaniu 40 godzin i dwóch weekendów następuje wyrównanie do 26 zł/h brutto

· Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb

· Wynagrodzenie tygodniowe lub miesięczne

· Szkolenie stanowiskowe

· Wsparcie koordynatora

Wymagamy:

· Posiadania aktualnej ks. sanepidu lub orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

· Sumienności i zaangażowania

Do zadań pracownika należeć będzie:

· Przygotowanie stoiska

· Obsługa klienta

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV, a w razie pytań możesz osobiście podejść do naszego biura na ul. Piekary 26 w Poznaniu lub możesz zadzwonić pod numer 530566894

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.