banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Mniej niż 2 tygodnie

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Michałowicza 43, Bielsko-Biała

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Handlowiec

Jeśli potrafisz się komunikować w języku obcym zarówno w mowie jak w piśmie to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Szukamy osób na stanowisko specjalisty ds. Sprzedaży dla naszego klienta z Bielsko - Białej

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka obcego (oprócz angielskiego) - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w handlu (ale wystarczy chęć nauki i rozwoju - wszystkiego nauczysz się na miejscu)
  • otwartość na nowe relacje i komunikatywność
  • znajomość MS Office
  • solidność i dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż na rynku zagranicznym
  • stały kontakt handlowy z klientem
  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
  • posprzedażowa obsługa klienta
  • budowanie marki firmy na rynku zagranicznym
  • prowadzenie dokumentacji handlowej

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie z realnymi możliwościami na rozwój
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pakiet relokacyjny
  • pracę w super teamie w biurze w Bielsko - Białej
  • sprzęt niezbędny do pracy