banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Specjalista ds. Sprzedaży MediaMarkt Szczecin Mieszka I

Nadal szukamy

Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Mieszka I 73, Szczecin

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

09.02.2023

Kategorie

Doradca klienta

Opis oferty

Opis stanowiska:

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel. Aktualnie do naszego sklepu MEDIAMARKT Szczecin Mieszka I poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalistka/ Specjalista ds. Sprzedaży.

Czym będziesz się zajmować?

  • Sprzedażą pełnej gamy produktów dostępnych w markecie bez podziału na kategorie
  • Doradztwem w zakresie produktów i usług dodatkowych dostępnych w markecie
  • Dbaniem o doświadczenia Klientów w procesie zakupowym
  • Dbaniem o ekspozycję produktów zgodnie z naszym standardem

Jakie mam wymagania?

Pokaż nam, że umiesz sprzedawać! Nie musisz mieć doświadczenia - wystarczy, że szybko się uczysz, masz zajawkę na nowe technologie i lubisz ludzi.

Dodatki:

  • Premie za wyniki
  • Prywatna opieka medyczna
  • Fajny zespół
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dodatki okolicznościowe