banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Operator produkcji

Nadal szukamy

Adecco Group - Poland

Mielżyńskiego 14, Poznań-Stare Miasto

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Magazynier/operator, Operator, Operator produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Nowopowstały zakład produkcyjny specjalizujący się w żywności vege, poszukuje pracowników:

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania na stanowisku:

  • samodzielna obsługa maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • przestrzeganie wymogów BHP, HACCP oraz wewnętrznych procedur,
  • dbanie o ciągłość produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na produkcji,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość otrzymania premii za zaangażowanie,
  • system opieki medycznej,
  • pracę w nowym zakładzie,
  • możliwość rozwoju i awansu.

Jeśli jesteś zainteresowany stałym zatrudnieniem w tych niepewnych czasach, aplikuj!